• Ново
Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Премиум Пима. Пима е врвен памук кој има извонредно силни влакна кои се природно издржливи, за помазна текстура и луксузно мека рачна рака. Овој пакет вклучува една цврста предна џебна мета, и една мека рачна екранот за печатење на екранот за разновидност во еден пакет. Со ткаенина за влага за влага, меко чувство на рака и истегнување за леснотија на движење, ова ќе биде вашето ново одење. Фатете го вашиот нов памук со кратки ракави со памук од Ли Премиум Пима, кој ќе ве натера да се чувствувате пријатно и да изгледате добро, но сепак ќе го носите. 58% PIMA памук / 37% полиестер / 5% спандекс. Пима е премија памук, изработен од силни влакна за помазно и помек чувство на рака. Достапно во големини S-5 XL. Класично вклопување. Меко чувство на рака. 2-пакетот вклучува една цврста џебна мета и една лента за печатење на екранот. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја Опуш

DEN 1.67