• Ново
Машка солидна ти-врат-врата

Машка солидна ти-врат-врата

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Додадете стил и удобност во вашата гардероба оваа сезона со солидна машка слава на слава. Willе ја сакате меката мешавина од памук/поли материјал што обезбедува целодневна удобност за секојдневно носење. Оваа избледена слава ќе изгледа одлично спарено со фармерки или шорцеви. Достапно во разновидни бои. Faded Glory Men's Solid V-Neck Tee : 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно. Избледена слава. В-врат-те. Без ознака. Краток ракав. Хедер плете. Достапно во разновидни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 383.20
Без граници издолжена маица за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници издолжена маица за мажи

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без

DEN 480.00
Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Двојноигла зашивање низ целиот; лесна јака; прислушувано

DEN 2.67