• Ново
Без граници издолжена маица за мажи

Без граници издолжена маица за мажи

Buyers rating:
DEN 480.00

Износ

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено. Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без граници со кратки ракави за да ве одржат кул кога температурите се зголемуваат и удобно, лесно одговара за да се опуштите од ден во ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. лесно вклопување. Екипаж. Кратки ракави. Издолжени детали. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Издолжена маица на мажите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја...

DEN 1.67