• Ново
Редовно вклопување во западниот ракав за машка и голема машка машка кошула, големини S-5XL

Редовно вклопување во западниот ракав за машка и голема машка машка кошула, големини S-5XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Редовна редовната машка кошула за мажи и големи мажи, за западна кошула, големини S-5xllook Sharp. Се чувствува добро. Оваа ткаена кошула за мажи од Wrangler® испорачува и со леснотија. Направено со тенок вклопување, оваа лесна памучна кошула може лесно да се облече нагоре или надолу. Два предни џебови со клапи ги одржуваат најважните работи и се прават со доволно истегнување за удобност што се движи со вас. Редовно вклопување. Краток ракав. Затворање на предниот дел.

Карактеристики

Производи во категоријата