• Ново
Златни нараквици Двајца боксери имаат големи сиви

Златни нараквици Двајца боксери имаат големи сиви

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој TEE има оригинален екран печатен графички златни нараквици и е направен од 100 проценти памук во тешка категорија. Златни нараквици Два боксери : Оригинален печатен екран. 100 проценти памук. Удобен дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата