• Ново
Докерс Машка цврста тенок тенок

Докерс Машка цврста тенок тенок

Buyers rating:
DEN 399.52

Износ

Се врати на основите со оваа цврста тенок вклопувачки кратки ракави од Докерс со дизајн на брзо сушење. Со класична екипа и силуета со кратки ракави, оваа основа за положување е направена во памук за квалитет, удобност и издржливост. Носете ја оваа маица самостојно, спарена со вашите омилени шорцеви или едноставно поставете ја под неизвалкана, неоткриена кошула за дополнителни опции за стилизирање. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; цврст тон; Детали за етикетата на полите. Цврсто тенок на кратки ракави со кратки ракави од Докерс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници издолжена маица за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници издолжена маица за мажи

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без

DEN 480.00
Машка солидна ти-врат-врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка солидна ти-врат-врата

Додадете стил и удобност во вашата гардероба оваа сезона со солидна машка слава на слава Willе ја сакате м

DEN 2.00
Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја Опуш

DEN 1.67
Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Двојноигла зашивање низ целиот; лесна јака; прислушувано

DEN 2.67