• Ново
Нема граници за маички за мажи и големи мажи, 2-пакет

Нема граници за маички за мажи и големи мажи, 2-пакет

Buyers rating:
DEN 565.44

Износ

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа двојна маичка маици од без граници на кои се наоѓаат тренд на преголема фит и облека измиена ткаенина. Со својот мек и опуштен изглед, овие машки маички лесно се спаруваат со фармерките, џогерите и шорцевите за изглед подготвен за викенд или стил на дневна. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машки маици со кратки ракави од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 383.20
Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Двојноигла зашивање низ целиот; лесна јака; прислушувано

DEN 2.67