• Ново
Машки кратки ракави за мажи

Машки кратки ракави за мажи

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја. Опуштен изглед со испробан и вистински екипаж врат, кратки ракави и директно полите, тој е идеален за вежбање, лежење дома или виси со пријателите. Поставете го под качулка или фланел кога времето станува студено. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на екипажот. Машки кратки ракави од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата