• Ново
Бесплатна маичка за маичка за машка машка машка

Бесплатна маичка за маичка за машка машка машка

Buyers rating:
DEN 111.68

Износ

Пространа, супер мека и супер кул. Преголемата џебна маица на бесплатното склопување е направена во маичка со тежина и се сече во лабава форма што одговара на вашето чувство за стил. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Преголема, лабава вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Еден џеб на левото градите. Преголема џебна маица за мажи од слободно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машка солидна ти-врат-врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка солидна ти-врат-врата

Додадете стил и удобност во вашата гардероба оваа сезона со солидна машка слава на слава Willе ја сакате м

DEN 2.00
Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Двојноигла зашивање низ целиот; лесна јака; прислушувано

DEN 2.67
Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 2.67