• Ново
Метални слоеви на лимон од лимон вар рачен рачен рачен овошен агрус сок на печатот, жолто зелена

Метални слоеви на лимон од лимон вар рачен рачен рачен овошен агрус сок на печатот, жолто зелена

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Соковникот на лимон, занитките се користат за зајакнување и поврзување слободно, што е потрајно. Принципот на рачката е лесен за притискање, двослоен дизајн, а овошјето може лесно да се притисне. Со нашиот стискач на лимон, повеќе не се грижите за електрична енергија или батерии. Нема повеќе гломазни сокови кои ја преполнуваат вашата кујна. Рачен соковник со лимон за печатот може да сокрупа мали вар, големи лимони, па дури и портокали со мала големина. Можете лесно да го извадите вашиот Цитрус Прес за тој дополнителен допир во вашата храна или коктел и едноставно да го ставите во машината за миење садови. Материјал : Алуминиум легура . Боја : жолта зелена, црвена црна, портокалова сива, сина . Големина : 21,5*7*5,5 см . Белешка : . Може да има малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мали грешки поради различно мерење на рацете . Вклучен пакет : . 1 x стискач на лимон.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00