• Ново
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки Градник Црн, 44 100Б

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна Покриеност Градник Компресија Градник Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Почва. Стил : Мода, Каузална. УБАВИ и РАСТЕГЛИВИ - Прекрасни двослојни, беспрекорни растегливи цветни чаши од тантела. ОСТАНЕТЕ НА МЕСТО РЕМЕНИ-удобност-у назад дизајн држи целосно прилагодливи ремени удобно во место. ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ-целосната покриеност што ја сакате. ЧИПКА И ПОВЕЌЕ-Цветни истегнување чипка со пико трим и сладок сатенски лак. ТОЛКУ МНОГУ ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА-Достапни во повеќе големини, за да можете да најдете вклопување што најдобро функционира за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67