• Ново
Бесплатно собрание, женски вратоврски со ракав, мини фустан

Бесплатно собрание, женски вратоврски со ракав, мини фустан

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опуштете се, го имате ова. Фустанот за тексас на ракав за вратоврски од слободен склоп го одржува вашиот изглед лесен и без напор. Тоа е тој стил на добивање-тоа ќе го најдете повторно и повторно и повторно. Олабавувач, удобно вклопување, што ги разгорува секое тело, кратки ракави со детали и да се вратат детали и да, страничните џебови го прават овој фустан од сезоната. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини фустан; 36 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер; Копче за грб и клуч. Ракави : кратки со детали за отпадоци и вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : вратот на лажичка; нелиран. Врски од ракав Деним мини фустан за жени од слободно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави

Женски Фустани Обични Женски Фустани За Свадба Гостински Фустани Миди Издолжени Женски Фустани Летни Ж

DEN 383.84
Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Есенски Заштеди Празнични Зделки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Заштеди Празнични Зделки

Женски Врат Тесен Фустан За Елече Без Ракави Еластичен Раширен Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактерис

DEN 465.60