• Ново
Обични Фустани За Жени Цврсти Боемски Фустани Со Долг Ракав Со Долг Ракав

Обични Фустани За Жени Цврсти Боемски Фустани Со Долг Ракав Со Долг Ракав

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Женска Мода Нов Ревер Патент Висок Струк Долг Ракав Долен Фустан Кратко Здолниште. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестерколори : Бела,Црвена,Светло сина,Црна Големина : С-3xls Должина На ракавите : Долги Ракави Должина : Мини Стил На Краток Фустан : Миниклин : В-Дезен : Цврсти Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Дебелина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневно носење, Вокација, Забава, Пакет Датуми Вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. €КАРАКТЕРИСТИКИ : Тркалезен / V врат, Краток ракав, Страничен сплит, Секојдневен Фустан На Долга плажа,Макси фустан со Џебови, Лабав fit.It е толку убава,виси добро, ласкави и можат да бидат облечени нагоре или надолу. Полиестер. Ткаенината е удобна и еластична. Лесно се облекуваат нагоре и надолу. Прилика : Летен Женски Фустан Погоден За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Коктел, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Цврсти каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дијанли Женски Фустани Краток Ракав Преголем Обичен Бохо Возбуда Висок Струк Течен Одмор Плажа Партија Цветни Печати Мини Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дијанли Женски Фустани Краток Ракав Преголем Обичен Бохо Возбуда Висок Струк Течен Одмор Плажа Партија Цветни Печати Мини Фустан

МАТЕРИЈАЛ : 95% Вискоза+5% Спандекс.22 "Должина : 102см / 40.16 "Должина : 106см / 41.Користење благ нежен сапун Големи

DEN 2.00