• Ново
Комфорна облека, класичен долг ракав со долг ракав, разгорен мини фустан

Комфорна облека, класичен долг ракав со долг ракав, разгорен мини фустан

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Оваа класична форма на А-линија секогаш ќе биде во стил! Елегантниот изглед има заоблен деколте за лажички и долго вклопени ракави. Овој симпатичен и удобен мини фустан со долг ракав е сигурен дека ќе стане ваша нова омилена облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор VВратот Краток Ракав Мини Солидна АЛинија Сива М...

DEN 168.80
Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28