• Ново
Авамо Плажа Сонце Фустан За Жени Цветни Печати Обичен Бохо Фустан Ручаше Чипка Обичен Мини Фустан

Авамо Плажа Сонце Фустан За Жени Цветни Печати Обичен Бохо Фустан Ручаше Чипка Обичен Мини Фустан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Возбудлив Фустан За Нишање, Летен Цветен Фустан За Печатење, Цветен Шифон Тип На Шаблон : Цветен Принтбој : Портокалова, Розова, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Минислиев : Половина Ракави Сезона : Пролет, лето, Aut, Fall, Зимаприлики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Дизајниран со секојдневен мини фустан од шифон, краток ракав, тркалезен врат, еластичен струк, бохо стил, рафт полите, секојдневен сарафан за нишање, ве прави елегантни и сјајни кога го носите.2. Изработен од 100% полиестер, летниот фустан е лесен, удобен и мек, кој изгледа елегантно додека е шармантен.3. Лесно се спарува со различни додатоци, јакна, кардигани, високи потпетици или сандали, тоа прави да изгледате елегантно.4. Совршен фустан за летно и есенско секојдневно носење, плажа, одмор, состанок, секојдневна забава, клуб итн.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Мини Фустан Со Цветен Принт, Цветен Сарафан Од Шифон, Обичен Фустан со Лулашка Од Мини Бохо Со Половина Ракав. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен Летен Фустан Со Набразден Раб На Вратот На Екипажот, Еластичен Фустан Од Цветен Шифон Во Половината, Летен Цветен Принт Во Бохомски Стил. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан совршен за работа, секојдневен, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. Натпревар-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24