• Ново
Строген Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Три Четвртини Ракави Памучен Џеб Фустан макси фустан за жени

Строген Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Три Четвртини Ракави Памучен Џеб Фустан макси фустан за жени

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Три Четвртини Ракави Памучен Џеб Фустан Летни Фустани За Жени Плажа Прикривање Маица Сарафан Секојдневни Кратки Фустани Без Ракави Карактеристики На Резервоарот : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира ве Молиме информации За Производот : Пол : Женски Материјал : Декорација на мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Биста Должина НА Рамениот Ракав XXXXL 136cm/53.54" 46cm/18.11" 60cm/23.62" 137cm/53.94" Големина : XXXXL Биста : 136cm/53.54" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 137cm/53.94" Табела Со Големини : Големина : С БИСТА : 94СМ/37.01" рамо : 39см/15.35" ракав : 53см/20.87" должина : 130см/51.18"ГОЛЕМИНА : М БИСТА : 100см/39.37" рамо : 40см/15.75" ракав : 54см/21.26" должина : 131см/51.57"големина : L Биста : 106cm/41.73" рамо : 41cm/16.14" ракав : 55cm/21.65" должина : 132cm/51.97"Големина : XL БИСТА : 112 CM/44.09" рамо : 42cm/16.54" ракав : 56cm/22.05" должина : 133cm/52.36"големина : xxl Биста : 118 CM/46.46" рамо : 43cm/16.93" ракав : 57cm/22.44" должина : 134cm/52.76"Големина : XXXL БИСТА : 124cm/48.82" рамо : 44cm/17.32" ракав : 58cm/22.83" должина : 135cm/53.15"големина : Xxxxl Биста : 130 CM/51.18" рамо : 45cm/17.72" ракав : 59cm/23.23" овие женски фустани се изработени од мек, Еластичен И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ, Удобен за допир и носење. Овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Моделот летен фустан е лесен за спарување со сите високи потпетици, обетки, ѓердан и чанти. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Измијте одделно, рачно измијте во ладна вода, избегнувајте продолжено изложување на сонце.

Карактеристики

Производи во категоријата

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 254.24