• Ново
Потпис од Леви Строс и Ко. Women'sенски тотално обликувајќи директно фармерки

Потпис од Леви Строс и Ко. Women'sенски тотално обликувајќи директно фармерки

Buyers rating:
DEN 431.68

Износ

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Тотално обликување на директно фармерки се фармерки кои ја сакаат вашата форма! Изработен од премија, супер истегнат тексас дизајниран за обликување, тенок и никогаш не се протега! Тотално обликување на директно фармерки има вграден во панел за измазнување на стомакот кој тајно и удобно го обликува, и се исекуваат тенок низ ногата со директно отворање на ногата за долг, посно изглед. Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенски тотално обликувајќи директно фармерки : Супер истегнат премиум тексас кој ја одржува својата форма ЦЕЛ ДЕНХУГ ВАШИТЕ КРИВИ ЗА СОВРШЕН СЛЕДНО ПОВЕЕ ПОВЕЕ МИД РИЗИВНИК ВО ПАНЕЛ НА МАКЕДОНСКИТЕ ПАНЕЛОТ, кој тајно го обликуваше отворањето на ногата (S = 30 ”, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32, М = 32 ”, L = 34”) Содржината на ткаенината варира според бојата, видете поле за опис на производот за повеќе детали за миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings

Мора да имате . поздрави на вашите нови омилени дното со џегингс на Тера и Скај Направени од супермека и �

DEN 319.68
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 447.84