• Ново
Потпис од ultra ultra repoge ultra jeggings на Леви Штраус и Ко.

Потпис од ultra ultra repoge ultra jeggings на Леви Штраус и Ко.

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Класичен, стајлинг со 5 џебови се среќава со модерна, супер кожа силуета во потпис од ultra ultra geggings на jeggings на јуниорите на Леви Строс и Ко. Иконските ткаенини за истегнување ги прегрнуваат и ги разгалуваат вашите криви, но ви даваат многу простор за движење. И екстра-генерираниот пораст и супер слабиот нога се точни на трендот. 87% памук, 12% полиестер, 1% еластан. Тексас. Слаби одговара. Супер слаби отворање на нозете. Висока половината. Класичен, стајлинг со 5 џебови се среќава со модерна, супер кожа силуета во потпис од ultra ultra geggings на jeggings на јуниорите на Леви Строс и Ко. Иконските ткаенини за истегнување ги прегрнуваат и ги разгалуваат вашите криви, но ви даваат многу простор за движење. И екстра-генерираниот пораст и супер слабиот нога се точни на трендот . ZIP мува. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 2.33
Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, лас

DEN 3.33
Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џеги�

DEN 319.20
Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings

Мора да имате . поздрави на вашите нови омилени дното со џегингс на Тера и Скај Направени од супермека и �

DEN 319.68
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40