• Ново
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џегинзите удобен фаворит. Изберете од традиционален тексас или одете за смели бои и отпечатоци за да се мешате и да се совпаѓаат со вашата гардероба. Тоа е голем пораст и истегнување одговара со јамки на ременот и 2 предни џебови; 2 назад залепени џебови. Машината е за перење, а нозете се состојат од 53% памук, 32% рециклиран полиестер и 15% спандекс. Комплетна должина на истегнување од време и Тру за жени приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на клиент со големина S. Висок пораст; се вклопува во истегнување. Неиздржани покриени еластични ленти за половината и поддржува. 2 предни џебови; 2 назад залепени џебови. Јамки на појас. 53% памук/32% рециклиран полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 447.84
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.33
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 601.44
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40