• Ново
Национална Гарда Метеоролошка Лента, Фт, Црна 114НДКБ-96

Национална Гарда Метеоролошка Лента, Фт, Црна 114НДКБ-96

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Временска лента, Вметнете Неопренови Од Типот, Вметнете Неопренови Од Материјал, Вметнете Црна Боја, Вметнете Големина 5/8 инчи, Прирабнички Материјал Анодизиран Алуминиум, Прирабничка Боја Темна Бронза, Прирабничка Завршница Темна Бронза, Ширина На Прирабницата 15/16 инчи, Дебелина на Прирабницата 3/16 инчи, Вкупна Должина 8 стапки, Вкупна Ширина 1 9/16 инчи, Останува Флексибилна до -20 Степени До 200 Степени Ф, проекција 3/16 Во, Монтажа Тип Површина, Макс. Врата Јаз 1/4 во, за Употреба со 96 Во H Врати, Вклучува #6 x 3/4 во Нерѓосувачки Челик Лим Завртки, Хардвер Вклучени Националната Гарда Временска Лента, 8 стапки, Црна 114 NDKB-96.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници Со се

DEN 704.00
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег Овој и�

DEN 239.84
Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67