• Ново
Бејбисбуле Женски Клиренс Фустани Женска Мода Боемски Надвор Од Рамото Лабав Долг Ракав А-Линија Цврст Мини Фустан

Бејбисбуле Женски Клиренс Фустани Женска Мода Боемски Надвор Од Рамото Лабав Долг Ракав А-Линија Цврст Мини Фустан

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женски Моден Боемски Надвор Од Рамото Лабав Долг Ракав А-Линија Цврст Мини Dress1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Одлична еластичностинформации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима Пол : Жени Пригода : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Обичен Јака : Црта вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 х Женски Фустани Со Големина На Бебиња Женски Фустани долг ракав а-линија цврст Мини Фустан. Супер Мек И Удобен Материјал-Изработен Од Висококвалитетен Материјал. Лесен И Дише.Овој Одличен Растеглив Фустан Може Лесно Да Се Облекува Нагоре И Надолу. Ласкав Дизајн-Модерен И Повеќе Дише. Може Да Ги Покаже Вашите Совршени Пропорции На Телото И Женскиот Шарм.Овој Фустан Е Совршен За Работа Или Секојдневна Облека. Уникатниот Стил Создава Неверојатни Облини, Ве Прави Поубави, Модни, Секси И Елегантни. Секоја Прилика - Ќе Го Привлечете Вниманието На Сите Во Секоја Прилика Со Прекрасниот Фустан - Се Комбинира Со Патики И Сандали, Секојдневна Облека Е Завршена, Убаво За Секојдневен Стил, Дневен Изглед, Дом, Шопинг, Дружење, Лежење, Одмор, Одмор, Плажа; Со Извонредни Додатоци/Накит, Спојка, Високи Потпетици, Вие Сте Ѕвезда На Секој Настан, Како Забава, Коктел, Клубска Облека, Ноќно Излегување, Вечер, Вечера, Романтичен Датум, Свадба, Крстарење. Лесно Се Совпаѓа - Овој Секојдневен Фустан За Жени Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил Запознајте Се Со Што И Да Спарите, Како Мали Додатоци, Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, Станови, Дури И Флип Флоп, Овој Женски Фустан Секогаш Може Да Создаде Разновиден Стил И Да се Прилагоди на Различни Температури и Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима. Нега За Перење-Миење Раце Или Ниска Температура За Перење Во Машина И Закачување За Сушење. За Услугата - ако има некаков проблем со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото
  • Ново
Оценка на клиентот:

Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото

Мода Жени Секси Длабоко VВратот Халтер Без Грб Пресече Мини Партија Клуб Фустан Ве молиме, Не Само Упате�

DEN 239.84
Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Вратот Мини Фустан, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневн�

DEN 2.00
Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Женски џеб мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски џеб мини фустан

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мини фустан што треба да го носи цело лето Облечете го со високи

DEN 1.67