• Ново
Време и време, женски врзан фустан за замав на вратот

Време и време, женски врзан фустан за замав на вратот

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Уживајте во прекрасна комбинација на елегантен стил и секојдневна удобност со овој замав фустан од време и TRU. Изработено е од мека, лесна и малку затегната ткаенина со маички со опуштено вклопување за лесно да се влече, и има миди должина, удирајќи над коленото. Високиот врат создава прекрасна силуета со црвен масло. Овој фустан без ракави е достапен во разновидни стилови кои се движат од елегантни цврсти материи до класични шарени дизајни до забавни, печатени обрасци. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот живот на модерната жена. Од случајно до официјално, секогаш ќе имате парче за да ве видиме низ врвовите и долините во вашиот живот, истовремено зачувување и славење на вашето вистинско јас. ВРЕМЕ И ТРУ ОСНОВИ ЗА ВИСОКУВАЕ НА ВЕТНИЦИТЕ НА ВРЕМЕ : 95% Рејон, 5% спандекс. Замав фустан. Фабрична изработка на Jerseyерси. Опуштено вклопување. Миди должина, хитови над коленото. Центар цвест. Без ракави. Високо деколте. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Plusенски плус гаден плетен фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Plusенски плус гаден плетен фустан

Барате совршен фустан на пролет и есен? Не гледајте подалеку од овој плетен фустан од Terra & Sky Изработено �

DEN 415.84
Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 254.24
Женски Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Долги Ракави Женски Моден Секси Патент Со Средна Должина Цврст Фустан Со В-Врат Со Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Долги Ракави Женски Моден Секси Патент Со Средна Должина Цврст Фустан Со В-Врат Со Долги

Женски Моден Секси Патент Со Средна Должина Цврст Фустан Со ВВрат Со Долги Ракави Карактеристики : Моде�

DEN 399.84
Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Вратот Мини Фустан, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневн�

DEN 2.00
Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 2.33