• Ново
Луксплум Дами Сарафан Мини Фустани А-Линија Фустан Обична Плажа Црна М

Луксплум Дами Сарафан Мини Фустани А-Линија Фустан Обична Плажа Црна М

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени V Вратот Мини Фустан, Краток Ракав Замав Фустан, Повик А-Линија Фустани, Лето Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Бран Јака, Чипка Шиењебојка : Бела, Црвена, Црна (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : В Должина На Вратот : Над Должината На Коленото Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристики : В врат, краток ракав, чипка, цврст, секојдневен фустан на плажа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Фустан За Лулашка, Кратки Фустани. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-V вратот мини фустан, краток ракав замав фустан, чипка туника фустан, плажа сарафан, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан совршен за работа, секојдневен, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Пар со потпетици или сандали за фантастичен изглед во лето, ќе ви се допадне. Можете исто така да ја облечете со кратка тексас јакна или кардиган, во пар со чизми во fall и пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Се Облекуваат Секојдневно Лето О-Вратот Прашка Макси Фустан Градиент Печатени Сарафан Без Ракави Плажа Фустан Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Се Облекуваат Секојдневно Лето О-Вратот Прашка Макси Фустан Градиент Печатени Сарафан Без Ракави Плажа Фустан Сарафан

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 106cm / 41.73" Должина : 127cm / 50.00" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Половината :

DEN 335.68
Зунфео Женски Секојдневен Фустан-Цврст Мини Фустан Мини Фустан Гроздобер Секси Фустан Ѕвонче Ракав Лето Пролет Квадратен Врат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зунфео Женски Секојдневен Фустан-Цврст Мини Фустан Мини Фустан Гроздобер Секси Фустан Ѕвонче Ракав Лето Пролет Квадратен Врат

Зунфео Женски Секојдневен ФустанЦврст Мини Фустан Мини Фустан Гроздобер Секси Фустан Ѕвонче Ракав Лет�

DEN 1.00
хуаи плус големина фустан женска мода обичен ремен без ракави без ракави отворен грб отпечаток лабав фустан летни фустани за
  • Ново
Оценка на клиентот:

хуаи плус големина фустан женска мода обичен ремен без ракави без ракави отворен грб отпечаток лабав фустан летни фустани за

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 447.84
Овица Жени Плус Големина Летни Фустани Обвивка Шпагети Ремен Мини Фустан За Жени Розова Боди Фустан Без Ракави Со Пруги Со Џебови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Овица Жени Плус Големина Летни Фустани Обвивка Шпагети Ремен Мини Фустан За Жени Розова Боди Фустан Без Ракави Со Пруги Со Џебови

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 102см / 40.16" Должина : 88см / 34.65"Големина : М Биста : 96с�

DEN 2.67
Мијаилима Мини Фустани За Жени Модни Жени Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Цветен Принт Бохо Цветен Принт Долг Фустан Дами
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Мини Фустани За Жени Модни Жени Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Цветен Принт Бохо Цветен Принт Долг Фустан Дами

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см / 31.50 "Половината : 66см / 25.98" Ракав : 57см / 22.44 "Рамо : 34�

DEN 287.52