• Ново
Без граници на јуниори, фустани за фустани од туника, туничен фустан

Без граници на јуниори, фустани за фустани од туника, туничен фустан

Buyers rating:
DEN 288.00

Износ

Бидете удобни, бидете пријатни, бидете симпатични. Ова без граници Фукс Шерпа Худи фустан е одличен стил на ладно време со својот мек дизајн и силуета над коленото. Инспириран од класичната качулка за пулвер, овој фустан може да се носи соло или лесно спарен со вашите омилени хеланки и чизми за да ја завршите вашата зимска облека на денот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : над коленото; 32-1/2 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : Хупчиња со детали за влечење. Outенски фустан од шерпа со аспиратор од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ештон плус големина мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ештон плус големина мини фустан

Модерни, нежни V вратот и кратки ракави на Долман го прават овој плус големина мини фустан нокаут Носете

DEN 342.24
Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 2.33
Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан

Сметаме големини кои одговараат на секој тип на тело, видете ја нашата табела со големини за да ја избер�

DEN 255.84
Женски Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Долги Ракави Женски Моден Секси Патент Со Средна Должина Цврст Фустан Со В-Врат Со Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Долги Ракави Женски Моден Секси Патент Со Средна Должина Цврст Фустан Со В-Врат Со Долги

Женски Моден Секси Патент Со Средна Должина Цврст Фустан Со ВВрат Со Долги Ракави Карактеристики : Моде�

DEN 399.84