• Ново
Без граници на постери на јуниорите

Без граници на постери на јуниорите

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Поло добива нов изглед во форма на зип-фустан со зип-ап-фустан. Ребреди се за меко, строго чувство, овој фустан е завршен со затворање на поштенски патенти на предната страна за да се прилагоди покриеноста. Спорт овој фустан од без граници со вашите омилени патики за изглед што оди од хомероум до виси со пријатели. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : Силуета на каросеријата; мини должина. Затворање : стил на пуловер; Zip-u-up фронт. Ракави кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со ребра; печатење на сите. Пол-фустан со подножје за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 254.24