• Ново
Fuseенски фустан од очен на окулетот со женски плус големина со кратки ракави

Fuseенски фустан од очен на окулетот со женски плус големина со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 416.00

Износ

Сонцето сјае и вие сте подготвени да заслепувате со терато хитови над коленото. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави на мафини со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тркалезно деколте; ткаенина на очите; измамено полите; наредени. Облечен фустан за жени со плус големина од Terra & Sky.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Се Облекуваат Секојдневно Лето О-Вратот Прашка Макси Фустан Градиент Печатени Сарафан Без Ракави Плажа Фустан Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Се Облекуваат Секојдневно Лето О-Вратот Прашка Макси Фустан Градиент Печатени Сарафан Без Ракави Плажа Фустан Сарафан

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 106cm / 41.73" Должина : 127cm / 50.00" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Половината :

DEN 335.68
Овица Жени Плус Големина Летни Фустани Обвивка Шпагети Ремен Мини Фустан За Жени Розова Боди Фустан Без Ракави Со Пруги Со Џебови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Овица Жени Плус Големина Летни Фустани Обвивка Шпагети Ремен Мини Фустан За Жени Розова Боди Фустан Без Ракави Со Пруги Со Џебови

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 102см / 40.16" Должина : 88см / 34.65"Големина : М Биста : 96с�

DEN 2.67
Мијаилима Мини Фустани За Жени Модни Жени Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Цветен Принт Бохо Цветен Принт Долг Фустан Дами
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Мини Фустани За Жени Модни Жени Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Цветен Принт Бохо Цветен Принт Долг Фустан Дами

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см / 31.50 "Половината : 66см / 25.98" Ракав : 57см / 22.44 "Рамо : 34�

DEN 287.52
Ештон плус големина мини фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ештон плус големина мини фустан

Модерни, нежни V вратот и кратки ракави на Долман го прават овој плус големина мини фустан нокаут Носете

DEN 342.24
Цермоге Женски Фустани Кошули Дозвола Плус Големина Жени Модни Возбудувања Капчиња Чипка Лепенка Ширинг Детали Цветни Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цермоге Женски Фустани Кошули Дозвола Плус Големина Жени Модни Возбудувања Капчиња Чипка Лепенка Ширинг Детали Цветни Печатење

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

DEN 495.84