• Ново
Рефлектор Светла ЛЕД Осветлена Бандана, доаѓа во забавни бои и дезени - Неонска Боја-Печатење На Шепа-16

Рефлектор Светла ЛЕД Осветлена Бандана, доаѓа во забавни бои и дезени - Неонска Боја-Печатење На Шепа-16

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Спотлит ЛЕД осветлените бандани доаѓаат во светли бои со полна низа светла долж рабовите. ТОЛКУ подобро тогаш САМО ЛЕД јака бидејќи крзното на вашите кучиња нема да ги скрие светлата. Исто така, сите бандани се перат во машина и нема да се скршат на дожд. Банданите се прицврстени со помош на сопствена јака. Само лизнете ја банданата преку постојната јака. Силни Светла за да може вашето домашно милениче да се гледа ноќе; Користете со која било јака; Светли Забавни Бои; Издржлив дури и на дожд; може да се пере Во Машина; Светли ЛЕД светла долж рабовите. Забавни бои и дезени. Само лизнете ја банданата преку постоечката јака. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата