• Ново
вендунид здолништа за жени Женски Еластични Половини Шифон Долг Макси Фустан ТОПЛО Здолниште Топло Розова Една Големина

вендунид здолништа за жени Женски Еластични Половини Шифон Долг Макси Фустан ТОПЛО Здолниште Топло Розова Една Големина

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL) Здолништа За Жени здолниште. Женски Еластичен Половината Шифон Долг Макси Плажа фустан ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 см ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Спецификации : Пол : Женски Појас : Природен Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Материјал : Шифон долна големина : една големина одговара на сите Типови На Големина : Обичниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Детали За Облекување : Интл.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28