• Ново
Слегување со пофалби

Слегување со пофалби

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика. Независниот уметник Ванда ДП ги обврзува своето срце и душа во доставувањето на евангелската порака преку христијанската музика. Нејзиниот деби -албум со наслов „Следење со пофалби“ (2005) Деликатно се комбинира - современа христијанска музика, инспиративни пофалби и богослужба, христијански џез, земја евангелска музика и христијански блуз за да формираат евангелска мешавина што го поставува тонот за која музиката од Ванда Ди продолжува Да стигнеме до срцето на родителите и децата од денес, вчера и утре. Да се ​​спушти со пофалби.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00