• Ново
Sngxgn Мали Деца Бебе Девојки Одење Чевли Патики Удобно И Дише Цвеќиња Лак Принцеза Нелизгачки Меки Единствени Рамни Бебешки Чевли Сандали Жолта 13

Sngxgn Мали Деца Бебе Девојки Одење Чевли Патики Удобно И Дише Цвеќиња Лак Принцеза Нелизгачки Меки Единствени Рамни Бебешки

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Пол : Девојки мали деца. Чевли горниот материјал : Крпа. Тип На Затворање : Кука И Изглед. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Содржина на пакетот : 1 пар чевли за бебиња (Не Вклучувајќи кутија за чевли). Забелешка : . Должина на влошка=Должина на Стапалото+0,8 см. Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата.Девојки Вода Чевли Шема : . Големина : 11 соодветна возраст : 0 Месеци соодветна возраст до : 3 Месеци Погодна За : Должина На Влошка : 10,5 см/4,1"Големина : 12 соодветна возраст : 3 Месеци соодветна возраст до : 6 Месеци Погодна За : Должина На Влошка : 11 СМ/4,3 "Големина : 13 соодветна возраст : 6 Месеци соодветна возраст до : 12 Месеци Погодна За : Должина На Влошка : 11,5 СМ/4,5" Услуга : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Почувствувајте ни. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Момчиња Плажа Сандали. Подароци : Бебешки Чевли За Одење.Симпатична Цртан Филм Печатење Лак Декорација Принцеза Чевли Мали Чевли, Погоден За Симпатична Бебе Роденден Подароци, Итн. Момчиња Летни Сандали. Појавување : Бебешки Летни Сандали Чевли За Мали Деца, Удобни Лесни И Дише, Погодни За Совпаѓање Со Групи, Панталони Итн., Домашни Чевли За Мали Деца. Мали Слајд Сандали Девојки. Ткаенина : Квалитетен Памук. Симпатична Декорација На Лак, Мек Материјал Прави Бебето Да Се Чувствува Удобно.Мека Ткаенина, Дише И Удобно, Апсорбира Пот, Задржи Топло. Момче. Дизајн : Бебе Шупливи Пети Сандали, Цртан Филм Чипка Лак На Горниот И Симпатична Лак Декорација, Целиот Чевел Е Мал и Исклучителен, Принцеза Чевли На Бебето, Е Поудобно да Се Стави И Полета. Моќни Детски Чевли.

Карактеристики

Производи во категоријата

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33