• Ново
Бествеј 101 101 Брз Возач Х4-Лице Пловечки Остров в Воздушна Пумпа

Бествеј 101 101 Брз Возач Х4-Лице Пловечки Остров в Воздушна Пумпа

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

* * Бествеј Рапид Рајдер 4 Лице Остров** е одличен избор за пловење во река или езеро со пријателите. Изграден со издржлив пвц материјал со висок мерач, Брзиот Возач Х4 удобно седи четири лица и има вградени потпирачи за грб за дополнителна поддршка, ладно мрежесто дно и 4 држачи за чаши. Околу јажето за фаќање го олеснува монтирањето од водата. Вклучува и два вградени ладилници кои ви овозможуваат да земате ладни пијалоци и мали закуски. Совршен за незаборавна летна забава. Кажете збогум на рачното рачно пумпање! Вклучува екстра долг кабел за погодност во секоја ситуација. Одлично за дома или во движење, без разлика дали тоа ви помага да ја надувате омилената топка на плажа или тоа воздушно лежиште за гостите за време на викендот. **Бествеј Рапид Рајдер 4 Лице Остров**. Премиум конструкција со потпирач за грб. Кул мрежести задници. Два вградени ладилници. Четири држачи за чаши. Завртка вентил. Цврст претходно тестиран винил. Наоколу фатете јаже со вградени громови. Тешки поправка лепенка. 18 мерач винил. Дел # : 43115Е. * * Интекс 12В Пумпа За Брзо Полнење**. Разноврсна со три меѓусебно поврзувачки млазници за да одговара на мали, средни и големи воздушни вентили. Само приклучете во автомобилски додаток од 12 волти/запалка за цигари или приклучок за ДОДАТОЦИ од 12 волти. 12 волти ЕДНОНАСОЧНА струја за надувување и издувување додека се полни. Одвојлив кабел за ИЗЛЕЗ на ЕДНОНАСОЧНА струја. УЛ/АДС наведени, СЕ одобрени. Тежина : 2,1 килограми. Дел # : 66626Е. 90 Ден Интекс Производителот Гаранција против дефекти на производот.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84