• Ново
Градници За нега Беспрекорно Измазнување Целосна Фигура Повеќекратен Градник Црн XL

Градници За нега Беспрекорно Измазнување Целосна Фигура Повеќекратен Градник Црн XL

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Се лизга Во Само Мојата Големина Чиста Удобност Беспрекорен Безжичен Градник, Стил Склекови.Беспрекорниот градник се протега на четири начини и има суптилна поддршка за подигнување на бистата.Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен материјал : 95% најлон 5% Тип на спандекспатерн : Цврст Стил : Обична Боја : 5 бои опционални ремени за рамо : еластична рампа за ремени за шпагети : неотстранлива подлога за градите : М Л ХЛ ХХЛ Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женска Бранота : поради можните физички разлики помеѓу различните Монитори, Фотографијата На Производот Е Илустративна И Можеби Не Ја одразува Прецизно вистинската боја на примената ставкоженска Табела Со Брази : . Големина : М Горна Биста : 64см/25,19" Долна Биста : 60см/23,62" Должина : 27см/10,63" Препорачана тежина : 40-50кгсезе : Л Горна Биста : 66см/25,98" Долна Биста : 62см/24,40" Должина : 28см/11,02" Препорачана тежина : 50-60кгсизе : XL Горна Биста : 68см/26,77" долна биста : 64см/25,19" должина : 29см/11,42" препорачана тежина : 60-67, 5 Кгсајз : ххл горна биста : 70см/27,55" долна биста : 66см/25,98" должина : 30см/11,81" препорачана тежина : 67,5-75кг дизајн целосна покриеност у назад спортски градник За Дополнителна Поддршка Со отстранлива подлога, одлично за активности Со Низок, Среден и висок удар. Целосна Фигура Со Дизајн На Тркач Не Ефикасно Против Градникот Од Менување, Туку И Разубавете Ја Кривата На Грбот, Зголемете Го Модниот Стил. Женски Спортски Градник Пакет. Оваа Кошула Со Резервоар За Спортски Градник, Исто Така, Прави Одличен Избор За Секојдневен Градник.Целосна Покриеност Спортски Градник. Безжичен Градник За Жени. Мек Удобен Материјал Резервоар За Култури Спортски Градник Изработен Од Лесна, Дише И Растеглива Ткаенина, Фитил Од Пот Ве Одржува Суви. Женски Градници Безжичен Пакет. Носете Ги Вашите Омилени Спортски Хеланки За Вежбање, Одлични Здолништа За Натпревари, Шорцеви За Секојдневен Секојдневен Изглед, Облечете Го Со Или Панталони За Потење Женски Градници Безжично Предно Затворање. Известување Ве Молиме Проверете Ги Информациите За Големината Во Описот Подолу Пред Да Нарачате . Неотстранливи Обложени Спортски Градници За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00