• Ново
Чудо нација момчиња боја блокирана јакна за ветерници, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња боја блокирана јакна за ветерници, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Дројното време го исполни својот натпревар со Windbreaker на Wonder Boardblocked Windbreaker. Лесно спакуван за да може да го земе насекаде. Исклучиво на и. Прикачен аспиратор. Затворање на поштенски патенти. Долги ракави со еластични отвори. Две предни џебови. Постава за мрежи; се преклопува во џеб за лесно пакување. Школка и постава : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата