• Ново
Acdelco Професионални Обликувани Грејач Црево Одговара изберете: 2000-FORD ECONOLINE

Acdelco Професионални Обликувани Грејач Црево Одговара изберете: 2000-FORD ECONOLINE

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Acdelco Professional, премиум Резервни Обликувани Грејачи Се специјално дизајнирани, фабрички обликувани црева за да се вклопат денес помали, поцврсти моторни прегради. Цревата се гм ое стил, што значи дека тие се обликувани во Стилот И обликот На Гм Оригиналната Опрема. Цревата се составени од комерцијална мешавина ОД ГУМА ЕПДМ, која е супериорна мешавина од синтетичка гума која е поподвижна, обезбедува подолг век на траење на цревото и помага да се спротивстави на електрохемиската деградација (ЕЦД), водечка причина за откажување на цревото. Ацделко Професионалните Калапи За Грејачи Се оценети со температура од -40 степени Целзиусови до 275 степени Целзиусови (-40 Степени Целзиусови до 135 Степени Целзиусови) и може да се користат за апликации за течноста за ладење, вода и воздух, а исто така се одобрени за Морски апликации. Не користете за апликации за пренос на гориво или масло. Овие премиум резервни црева за замена на обликувани грејачи се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. КЛИМА Грејач Црево.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00