• Ново
Време и време женски милениум Бермуда шорцеви

Време и време женски милениум Бермуда шорцеви

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Полиран обичен изглед е она што ќе го добиете со времето и милениумските шорцеви на Милениум Бермуда. Лесно вклопување, со многу истегнување, овие шорцеви нудат чисти линии и разноврсен стил што лесно се облекува нагоре или надолу. Исклучиво на. Материјал : 76% рајон/21% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Skinny. Подигнување и инсејм : среден пораст; 10 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Милениумска ткаенина од супер-истегнување; странични парчиња. Women'sенски милениумски стрии во Бермуда шорцеви од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00