• Ново
Стол за столче со стол со столче со гас-лифт кафеав и сребрен сет од 2- Saltoro Sherpi

Стол за столче со стол со столче со гас-лифт кафеав и сребрен сет од 2- Saltoro Sherpi

Buyers rating:
DEN 1439.84

Износ

Стол за столче во стил на столче со гас-лифт кафеав и сребрен сет од 2- Saltoro Sherpi без разлика дали сте сопственик на бар или поседувате домашен бар, тогаш овој сет на две столбови во стилот на столчето е најубавиот елемент што го украсувате во близина на вашиот бар-шалтер . Овој шалтер за бар има прекрасна комбинација на кожа и метал, во која има цврста метална основа и коцка коцка коцка од кожа и грб. За удобно седење, оваа столче има функционалност за прилагодување на висината . Димензии : 22 "x 18" x 38 ~ 44 "h 2 метални раце. Фаукс кожен материјал. Прилагодлива висина на седиштето. Хром држач. Тафутирано седиште и грб.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00