• Ново
Меки стари од елени се затегнуваат влезови за затнување

Меки стари од елени се затегнуваат влезови за затнување

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Мека финиш на микросуеди и класична силуета за затнување ја истакнуваат оваа машка влечка на отворено и затворено од меки стари од елени. Со амортизирана потпетица и стилски ткаен трим, овие затнувања на лизгање можат да ве носат во спалната соба, поштенското сандаче или кафуле со удобна погодност. Стил на лизгање; лесен. Тркалезна пети; стил на затнување. За внатрешна и надворешна употреба. Заврши микросуде. Перничена пета. Широки големини на располагање. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Место чисто. Увезени. Машки влечки за затнување од меки стари од елени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00