• Ново
Клима десно Од Гушкање Ѓубриња Пилинзи Женски И Женски Плус Патент Вратот Ткаени Лале Полите Врвот

Клима десно Од Гушкање Ѓубриња Пилинзи Женски И Женски Плус Патент Вратот Ткаени Лале Полите Врвот

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Климатските Права Од Колекцијата На Пилинг За Гушкање Е местото каде што удобноста ја исполнува функцијата. Овој Ткаен Врв е изработен од издржлив растеглив диагон за да се обезбеди целосен опсег на движење. Сребрена Јонска Антибактериска Технологија која обезбедува својства за намалување на мирисот, како и го инхибира растот на бактериите. Горниот дел се издвојува со два странични џебови, два скриени џебови од пеплум, еден џеб за лепенка на ракавот со дополнителен скриен џеб од патент и функционална јамка за држење на јаже или пенкало. Побарајте ги координативните дно за целосен ансамбл! Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс Твил. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10"и носи големина С. Фит : Опуштено. Деколте : V-вратот. Затворање : Патент вратот; пуловер стил. Ракави : Кратки ракави. Џебови : два странични џебови; два скриени џебови од пеплум; еден џеб за лепенка на ракавот; еден скриен џеб со патент. Карактеристики : функционална јамка за држење јаже или пенкало; сребрена јонска антибактериска технологија; обезбедува својства за намалување на мирисот, како и го инхибира растот на бактериите, продолжувајќи го абењето помеѓу миењето и издржливоста на облеката.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33
Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67
Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84