• Ново
Единствени поволни цени Полиестер Универзален стол за трпезарии опфаќа сет од 4

Единствени поволни цени Полиестер Универзален стол за трпезарии опфаќа сет од 4

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Unique Bargains Polyester Universal Dining Chair Covers Slipcovers Set of 4 Fit for Chairs Size : Back Height of Chair : 45cm - 60cm /18" - 24" (Approx.) Back Width of Chair : 38cm - 48cm /15"- 19 "(Приближно) должина на седиштето : 38cm - 48cm /15 " - 19 "(приближно) ширина на седиштето : 38cm - 48cm /15 " - 19 "(приближно.) Материјал : Разновидност на печатените обрасци се печатени обрасци се Достапна содржина на пакети : 4 по сет (капаци за столче за јадење 4 x) Единствените капаци за трпезарии за трпезарии се изработени со супер истегната и мека ткаенина од полиестерски спандекс, отстранлив и лесен за миење, машина за миење и без брчки. Обвивките на столот можат совршено да одговараат на вашиот стол за јадење со зашиена еластична полите. Тие ќе го заштитат и спречат вашиот мебел од застоена и друга штета. Ова плетено столче за столици со ткаенини Spandex создава чист и модерен изглед за вашиот мебел, го надополнува секој стил на украсување. Широко користени лизгачки столчиња, бидејќи тие можат да се користат за хотел, свадбен банкет, стол за јадење, славење, декорација на забави, итн. Нота : Ве молиме измерете ја големината на сопственото столче и да одговараат со нашата референтна големина пред набавката. Ве молиме, дозволете суптилна разлика во бојата што се должи на разликата во бојата што се должи на разликата во боја на различни компјутери прикажување и ве молиме, дозволете разлика од 2-3% со големина како резултат на рачно мерење. Земја на потеклото : Увезено. Дизајнирано да одговара на повеќето столчиња за јадење со висина на грбот 17 "-23". Еластичното шиење на полите Чувајте ги капаците на столот на место. Меки лизгачки столици со столче за ткаенини, отпорни на брчки. Заштитете ги вашите столчиња за јадење од излевање, дамки, абење и солза. Машинско миење одделно со ладна вода. Не бели, не железо . Земја на потекло : увезена.

Карактеристики

Производи во категоријата

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67