• Ново
ДУПЛО Мојот Прв ЛЕГО® ДУПЛО® Делукс бо на забава 10580

ДУПЛО Мојот Прв ЛЕГО® ДУПЛО® Делукс бо на забава 10580

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Дајте му на вашето дете часови забава СО Лего® DUPLO® Луксузна Кутија За Забава. Овој сет прави совршен вовед ВО лего градење забава, со огромен асортиман на класични и специјални ТУЛИ ДУПЛО. Од броење на наставата со украсените блокови со броеви до инспиративна игра со улоги со фигурите НА ДУПЛО, оваа кутија ќе отвори свет на учење и креативност за вашиот млад градител. Вклучува и вагонска основа, елементи на прозорци и врати во светли, основни бои со кои малите деца ќе сакаат да си играат. Целиот комплет доаѓа во цврста, иконска ЛЕГО кутија ЗА складирање ВО форма НА тула со градежна инспирација која ќе ви помогне вам и на вашето дете да изградите возбудлива висока куќа и други забавни згради. Вклучува 2 ДЕТСКИ ДУПЛО фигури. Искра млади имагинации СО почетна колекција НА ЛЕГО ДУПЛО тули, фигури и животни!. Чувајте ги парчињата во цврста пластична кутија ЗА складирање ВО форма НА ЛЕГО тула. Вклучува фигури за момчиња и девојчиња, фигури на желки и зајаци, 2 елементи на прозорецот, елемент на вратата, нумерирани тули и широк избор на класични ЛЕГО ДУПЛО тули. ЛЕГО градежните играчки ДУПЛО се направени за мали раце и се компатибилни СО ДРУГИ ЛЕГО градежни комплети за креативна зграда. Изградената куќа е над 8" висока, 7" широка и 2" длабока. Основата на вагонот е над 1" висока, 2" широка и 4" долга. Детските фигури, фигурата на желката и фигурата на зајакот стојат над 1" високи. 95 парчиња-за момчиња и девојчиња на возраст меѓу 1 и 5 години.

Карактеристики

Производи во категоријата

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67
Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.

Ove Decors бесконечен 47 3 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едно

DEN 4799.68
Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници...

DEN 704.00
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33