• Ново
НОВ Ac Dc Адаптер За Sagem KSAH1200350T P N: Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Влез: - WAC Во Светот Употреба Maines PSU

НОВ Ac Dc Адаптер За Sagem KSAH1200350T P N: Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Влез: - WAC Во Светот Употреба Maines PSU

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

ИСПРАВЕН НОВ Адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА / ЕДНОНАСОЧНА струја За Sagem KSAH1200350 T1 M2 P/N : 189343685 Кабел За Напојување Ps Полнач Влез : 100 - 240 VAC Светска Употреба Psu Спецификации : AC влезен напон ...100-240vac (Глобално). Влезна фреквенција .....47-63хз. Струја НА наизменична струја (макс.) …….20а/230В. регулација На Линијата (целосно оптоварување)....±0.5%. Врв - до-врв бран....

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00