• Ново
Персонализиран семеен прстен со до два матични камења

Персонализиран семеен прстен со до два матични камења

Buyers rating:
DEN 1382.40

Износ

Овој едноставен, но сепак стилски персонализиран прстен на сребрена двојка од 14 килограми, се одликува со гравура и надвор од гравура со две деликатно поставени родени камења. Додадете го името на вашите и на вашиот партнер и на лево и десно од надворешноста и внатрешно гравирање, како што е датум, за да дизајнирате уникатно парче што изразува унисон и хармонија. Овој прекрасен прстен е достапен во големини од 5 до 11, така што можете да изберете идеално вклопување. Прстенот на нашата персонализирана двојка прави прекрасен подарок за годишнина. За возрасни жени. Персонализирани. 14к злато позлатено сребро. До 2 камења за раѓање. Областа на родител е приближно 1/2 инчи H за 3/4 инчи W. Достапни големини 5,6,7,8,9,10 и 11. за возрасни жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08