• Ново
Indудувачи на таблети, loversубители на вино колаж гроздобер шишиња традиционални вино корпи, 30, дизајн од Гејл Пек

Indудувачи на таблети, loversубители на вино колаж гроздобер шишиња традиционални вино корпи, 30, дизајн од Гејл Пек

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од Гејл Пек.

Карактеристики

Производи во категоријата