• Ново
Сандали за машки флип, имитирани кожен опсег, целодневна удобност и поддршка, класичен случајна, кафеава, машка големина 13

Сандали за машки флип, имитирани кожен опсег, целодневна удобност и поддршка, класичен случајна, кафеава, машка големина 13

Buyers rating:
DEN 311.84

Износ

Овие машки флип -апостолки се совршена летна летна сандала! Their classic flip flop design features an imitation leather bandchoose between classic warm brown and cool, nautical navywith cool perforated details, and their footbed is sure to keep your feet cool and comfortable all summer, whether you're grilling, Градинарство, или игри. Уште повеќе, нивниот тежок, гумен ѓон ќе ги задржи нозете безбедни и заштитени цело лето! Достапно во машка големина на чевли 7, големина на машки чевли 8, големина на чевли за мажи, големина на чевли 10, големина на чевли за мажи, големина на чевли со големина 12 и големина на чевли за мажи 13.

Карактеристики

Производи во категоријата