• Ново
Гори Кујна Завеса Вез Кафе Чипка Валанс Дома Прозорец Чиста Воил Краток Панел

Гори Кујна Завеса Вез Кафе Чипка Валанс Дома Прозорец Чиста Воил Краток Панел

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Опис : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестерстил : Модерна Боја : Сива, Бела : Approx:29x24'(74*61cm) Approx:29x35"(74*91cm) Approx:51x16"(130*41cm) Approx:53x24"(137x61cm) Approx:51x63"(132x160cm) Approx:51x83"(132x213cm)1 Инч=2,54 cmfuetures : 1. Род Џеб ажурира изгледот на вашиот прозорец во еден момент. Џебната дупка од 4 см диа работи добро со затегнувачки прачки или нормални прачки.2. Висококвалитетни термички завеси за затемнување, супер мек и добар материјал со мек сјај.3. Постојат многу бои, кои можат да се совпаднат според вашиот стил на декорација.4. Ако имате поширок прозорец, можете само да купите повеќе панели. Наведовме различни стилови на совпаѓање за ваша референца.5. Секој пакет доаѓа со 1 парче завеса, за цел прозорец, 2 панели ќе бидат поубави.Вклучен пакет : 1 парчиња Краток Куртијан (Прачките не вклучуваат)Известување : 1.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! ●Материјал и Големина®Ширина Висина : 29 инчи 14 инчи/29 инчи 35 инчи/52 инчи 18 инчи/(се продава како единечен панел)полиестерски материјал, мек и удобен, со добро текстурирано чувство. €Карактеристики}Елегантен везен, шуплив плетен валанс на чипка, проѕирен третман на прозорци со бел валанс.Современиот мебел за модерниот дом, помага да се формира опуштена атмосфера.Прачка џеб чиста чипка кафе завеса, заштитете ја вашата приватност и дозволете природна светлина во исто време.Џебот на прачката се вклопува до 2" дијаметар декоративни завеса прачка, и се вклопува за речиси завеса прачка. ●Широка Компатибилност ● совршено подобрување на декор за завеси од тантела во вашата кујна, бања, спална соба, дневна соба, трпезарија, соба за новороденчиња, детска соба, расадник, канцеларија, хотел или друго јавно место, јасна бела проегирна може да виси заедно со завеси од која било друга боја, едноставни проегирни панели. €Инструкции за нега ● Лесна нега И брзо сушење, машина или рачно перење. Богати големини за да изберете.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92