• Ново
Помајливиот интензитет на машкиот и големиот машка машка машка, до големина 3XL

Помајливиот интензитет на машкиот и големиот машка машка машка, до големина 3XL

Buyers rating:
DEN 448.00

Износ

Преземете ја секоја вежба со совршени лесни панталони од мажи на Рибок. Овој пар џемпери е изработена од полиспан материјал и е одлично да се фрли на тренингот или да се лепи дома. Мека, удобна и разноврсна; Нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, овие џемпери ќе ве натераат да се чувствувате и да изгледате најдобро. Одликувајќи се со брендирана еластична лента за половината, затворање на влечење, 5 џебови и еластични панталони полите. Панталони со целосна должина. 5 џебови : 2 странични џебови, 3 патенти џебови. Затворање на влечење. Машина за перење. Направено од мешавина од полиспан; Полиестер (90%) / спандекс (10%).

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67