• Ново
Модерен Цик-Цак Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, Крем, 7' 10 9' 10

Модерен Цик-Цак Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, Крем, 7' 10 9' 10

Buyers rating:
DEN 1080.96

Износ

Донесете личност и пица во вашиот омилен простор Со Кади Модерниот Цик-Цак Геометриски Внатрешен/Надворешен Тепих. Закответе го вашиот простор со оваа геометриска цик-цак шема која прикажува разновидна висока ниска висина на купот, давајќи му на овој килим врежан изглед за да донесе визуелен интерес и чувство богато со текстура на овој современ тепих. Семејството-пријателски 100 проценти полипропиленска конструкција може да се справи со некои од вашите најпознати области со голем сообраќај, вклучувајќи ги и вашите надворешни простори. Достапно Во Крем или Сиво, ова парче може да се пофали со дебелина од 0,24 килими на највисоко ниво што лесно се чисти, може да се вклопи под повеќето врати и им овозможува на столовите што седат на врвот на овој килим лесно да се лизгаат. Направен за да ги издржи елементите додека останува мек и долготраен, овој прекрасен тепих сигурно ќе додаде стил на вашиот двор, палуба или кој било внатрешен простор за живеење. За ваша погодност, овој килим може да се преклопи или валани за лесно складирање. Достапно во асортиман на правоаголни големини. Изработени од 100% Полипропилен. Цврста техника на моќност. Полипропиленска подлога;. Цик-цак шема. 0,24" дебелина на килимот на највисоко ниво. Произведено Во Турција. Наизменичното високо-ниско купче го нагласува извајаниот дизајн. Совршен за секој внатрешен или надворешен простор за живеење. Стилот на тепих во областа е Модерен или Преоден. Овој производ Е оеко-ТЕКС сертифициран за исполнување на безбедносните и еколошките стандарди. Грижа : за надворешна употреба, исплакнете со црево за чистење и лежење рамно за сушење. За внатрешна употреба, редовно вакуумирајте и чистете на самото место доколку е потребно. Користете правосмукалка без четка за тепање бидејќи може да предизвика оштетување на наизменичната висина на купот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44
Dayco V-Појас-Алатка-21 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави �

DEN 865.92
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33