• Ново
Дорман 917 - Сензор За Брзина На Возилото За Специфични Модели На Chevrolet GMC Oldsmobile одговара изберете: 1989-КАМИОН CHEVROLET S, 1989-CHEVROLET ASTRO

Дорман 917 - Сензор За Брзина На Возилото За Специфични Модели На Chevrolet GMC Oldsmobile одговара изберете: 1989-КАМИОН CHEVROLET

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Овој сензор за брзина на возилото е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот сензор на одредени возила и е дизајниран за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој сензор за брзина на возилото е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот сензор на одредени возила. Идеално решение - овој сензор е сигурна замена за оригиналниот дел што не успеа поради замор или електричен дефект. Издржлива конструкција - овој сензор е направен од квалитетни компоненти за да обезбеди сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Астро : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998 Шевролет К3500 : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000чевролет С10 : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995 ГМЦ К3500 : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000 ГМЦ С15 : 1989, 1990 Гмц Сафари : 1989 Гмц Сонома : 1991, 1992, 1993, 1994, 1995олдсмобил Бравада : 1991, 1992, 1993, 1994, 1996, 1997.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84