• Ново
Дорман 917 - Сензор За Брзина На Возилото За Специфични Модели На Chevrolet GMC Oldsmobile одговара изберете: 1989-КАМИОН CHEVROLET S, 1989-CHEVROLET ASTRO

Дорман 917 - Сензор За Брзина На Возилото За Специфични Модели На Chevrolet GMC Oldsmobile одговара изберете: 1989-КАМИОН CHEVROLET

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Овој сензор за брзина на возилото е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот сензор на одредени возила и е дизајниран за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој сензор за брзина на возилото е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот сензор на одредени возила. Идеално решение - овој сензор е сигурна замена за оригиналниот дел што не успеа поради замор или електричен дефект. Издржлива конструкција - овој сензор е направен од квалитетни компоненти за да обезбеди сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Астро : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998 Шевролет К3500 : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000чевролет С10 : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995 ГМЦ К3500 : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000 ГМЦ С15 : 1989, 1990 Гмц Сафари : 1989 Гмц Сонома : 1991, 1992, 1993, 1994, 1995олдсмобил Бравада : 1991, 1992, 1993, 1994, 1996, 1997.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00