• Ново
Каролини Богатства ЦК4802ПРИЛОШКА Сфин Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандардна Навлака За Перница, Стандардна, разнобојна

Каролини Богатства ЦК4802ПРИЛОШКА Сфин Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандардна Навлака За Перница, Стандардна, разнобојна

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Каролини Богатства CK4802 PILLOWCASE Сфинкс 3 Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, мултиколирана Ткаенина Стандард Перница кој раса специфични Сфинкс уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Навлака за Перници. Оваа Стандардна Навлака За Перници Од Ткаенина е од колекцијата Богатства На Каролин Среќна Новогодишна Елка. Карактеристики. Стандардно Бело на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници. Материјал за отстранување на влага ткаенината за изведба што дише овозможува убаво искуство за спиење и покажува квалитет. Измијте ладен и сув медиум. Не е потребно пеглање. Материјал-влага фитил. Димензија-30 х 0.15 х 20.5 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Перница Е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Стандардна Големина Бела на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T
  • Ново
Оценка на клиентот:

Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T

Толку мека и пријатна облечете ја во овие слатки хеланки на Гаранималс, направени во плетена ткаенина о

DEN 208.00
Alliance Skid Stear 12-16. Е гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума

Управувачот на Skid Alliance 906 е совршен за индустриски апликации за лизгање на лизгање Радиусот на рамен шар

DEN 3.33
Кимба Среден декоративен фенер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кимба Среден декоративен фенер

Исклучително конструиран од 100% керамика, Кимба Фенер прави прекрасен додаток на кој било декор...

DEN 991.84
Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28