• Ново
Кимба Среден декоративен фенер

Кимба Среден декоративен фенер

Buyers rating:
DEN 991.84

Износ

Исклучително конструиран од 100% керамика, Кимба Фенер прави прекрасен додаток на кој било декор. Понудени во аранжман на бои, сигурно ќе најдете еден за да ја оживее вашата соба. Донесете текстура во вашиот простор со прекрасниот апстрактен пресечен детали за овој затворен/надворешен фенер. Кимба Среден декоративен фенер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Троја Регистарска Табличка Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Троја Регистарска Табличка Рамка

Акрилен тим со ласерско сечење вметнува на врвот и на дното на рамката Украсени во тимски бои...

DEN 456.00
Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.00