• Ново
Кимба Среден декоративен фенер

Кимба Среден декоративен фенер

Buyers rating:
DEN 991.84

Износ

Исклучително конструиран од 100% керамика, Кимба Фенер прави прекрасен додаток на кој било декор. Понудени во аранжман на бои, сигурно ќе најдете еден за да ја оживее вашата соба. Донесете текстура во вашиот простор со прекрасниот апстрактен пресечен детали за овој затворен/надворешен фенер. Кимба Среден декоративен фенер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч

Холивудска Фото Архива 18х14 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насло�

DEN 1519.84